Bestuur & Kader

/Bestuur & Kader
Bestuur & Kader 2022-09-20T22:12:04+01:00

Contactpersonen

De hier genoemde personen zijn in principe het eerste aanspreekpunt voor de genoemde taken. De taken zijn gegroepeerd in wedstrijden, teams, jeugd, communicatie en overig. Bij twijfel kan er ook contact worden gezocht met het dagelijks bestuur. In het organigram kun je zien wie binnen het bestuur verantwoordelijk is voor welke portefeuille(s).

Bestuur

Voorzitter
Jan Willem van Assem

voorzitter@vollingo.nl

Secretaris
Laura Habets

secretaris@vollingo.nl

Penningmeester
Frank van der Tang

penningmeester@vollingo.nl

Technische Zaken en Communicatie
Kirsti Huizinga

technischezaken@vollingo.nl webmaster@vollingo.nl



Wedstrijden

Wedstrijdzaken
Ton van de Pasch

wedstrijdzaken@vollingo.nl

Scheidsrechterscoördinator
Stefan Lipman/ Frank vd Tang

scheidsrechter@vollingo.nl

Scheidsrechtersopleider
Stefan Lipman

scheidsrechter@vollingo.nl

Indelen zaaldienst
Joost Rabouw

zaaldienst@vollingo.nl

Teams

Dames TC (D1-D3)
Stefan Lipman a.i.

technischezaken@vollingo.nl

Dames TC (D4-D7)
Sylvia Stadt

damestc@vollingo.nl

Heren TC
Sebastiaan Kirkels/ Perry Maas

herentc@vollingo.nl

Recreanten TC
Clemens Mooren

recreanten@vollingo.nl



Jeugd

Voorzitter Jeugdcommissie
Linda Amelink

jeugd@vollingo.nl

Coördinator meisjes C-B-A
Debora Keus

jeugd@vollingo.nl

Coördinator jongens C-B-A
Rogier Mulder

jeugd@vollingo.nl

Volleybalambassadeur
Hans Ritmeester

jeugd@vollingo.nl

Coördinator mini's
Linda Amelink

mini@vollingo.nl

Communicatie

Website & Social Media
Kirsti Huizinga

webmaster@vollingo.nl

Partnerscommissie
John Stubbe

partners@vollingo.nl

Vertrouwenscontactpersoon
Bonnie Rabouw

VCP@vollingo.nl

Coördinator Sportpunt Gouda
Esther van Leeuwen

spg.coordinator@vollingo.nl

Ledenadminstratie
Marianne van der Tang

ledenadministratie@vollingo.nl

Overig

Vrijwilligerscoördinator
Vacature

vrijwilligers@vollingo.nl

Materiaalcommissie
Arno en Lizette vd Vegt / Léon Benne

materiaal@vollingo.nl

Activiteitencommissie
Erwin Berkhouwer/ Manon van de Graaf/ Maudy/ Lenna Vos / Fleur Teunissen

activiteiten@vollingo.nl

Beachcommissie
Elwin Beekman/ Reinier Batterink/ Maaike Boot/ Bert Uijterlinde

beach@vollingo.nl

Kantinecommissie
Annelieke Snijder / Petra Bötjer

kantine@vollingo.nl