Bestuur & Kader

/Bestuur & Kader
Bestuur & Kader 2021-10-16T12:37:37+01:00

Contactpersonen

De hier genoemde personen zijn in principe het eerste aanspreekpunt voor de genoemde taken. De taken zijn gegroepeerd in wedstrijden, teams, jeugd, communicatie en overig. Bij twijfel kan er ook contact worden gezocht met het dagelijks bestuur. In het organigram kun je zien wie binnen het bestuur verantwoordelijk is voor welke portefeuille(s).

Bestuur

Voorzitter
Jan Willem van Assem

voorzitter@vollingo.nl

Secretaris
Laura Habets

secretaris@vollingo.nl

Penningmeester
Frank van der Tang

penningmeester@vollingo.nl

Technische Zaken en Communicatie
Kirsti Huizinga

technischezaken@vollingo.nl webmaster@vollingo.nl



Wedstrijden

Wedstrijdzaken
Ton van de Pasch

wedstrijdzaken@vollingo.nl

Scheidsrechterscoördinator
Vacature

scheidsrechter@vollingo.nl

Stefan Lipman
Scheidsrechtersopleider

scheidsrechter@vollingo.nl

Indelen zaaldienst
Joost Rabouw

zaaldienst@vollingo.nl

Teams

Dames TC (D1-D3)
Kirsti Huizinga / John Stubbe

technischezaken@vollingo.nl

Dames TC (D4-D8)
Sylvia Stadt / Mirjam Spek

damestc@vollingo.nl

Heren TC
Laurens Lammerts/ Sebastiaan Kirkels

herentc@vollingo.nl

Recreanten TC
Clemens Mooren

recreanten@vollingo.nl



Jeugd

Voorzitter Jeugdcommissie
Richard van Dijk

jeugd@vollingo.nl

Coördinator meisjes C-B-A
Jessica Zuidam / Debora Keus

jeugd@vollingo.nl

Coördinator jongens C-B-A
Rogier Mulder

jeugd@vollingo.nl

Lid Jeugdcommissie
vacature

jeugd@vollingo.nl

Coördinator mini's
Linda Amelink

mini@vollingo.nl

Communicatie

Website & Social Media
Kirsti Huizinga

webmaster@vollingo.nl

Partners & redactie VollinFo
John Stubbe

partners@vollingo.nl

Vertrouwenscontactpersoon
Bonnie Rabouw

VCP@vollingo.nl

Coördinator Sportpunt Gouda
Esther Remmerswaal

spg.coordinator@vollingo.nl

Ledenadminstratie
Marianne van der Tang

ledenadministratie@vollingo.nl

Overig

Vrijwilligerscoördinator
Ester Caljouw en Sandra Welting

vrijwilligers@vollingo.nl

Materiaalcommissie
Arno en Lizette vd Vegt / Léon Benne

materiaal@vollingo.nl

Activiteitencommissie
Niels Lipman/ Manon van de Graaf/ Angela Linting

activiteiten@vollingo.nl

Beachcommissie
Elwin Beekman/ Reinier Batterink / Maaike Boot

beach@vollingo.nl

Kantinecommissie
Annelieke Snijder / Petra Bötjer

kantine@vollingo.nl