Bestuur & Kader

/Bestuur & Kader
Bestuur & Kader 2024-02-06T23:10:42+01:00

Contactpersonen

De hier genoemde personen zijn in principe het eerste aanspreekpunt voor de genoemde taken. De taken zijn gegroepeerd in wedstrijden, teams, jeugd, communicatie en overig. Bij twijfel kan er ook contact worden gezocht met het dagelijks bestuur.

Bestuur

Voorzitter
Jan Willem van Assem

voorzitter@vollingo.nl

Secretaris
Laura Habets

secretaris@vollingo.nl

Penningmeester
Frank van der Tang

penningmeester@vollingo.nl

Technische Zaken
Stefan Lipman

technischezaken@vollingo.nl

Linda

Jeugdzaken
Linda Amelink

jeugd@vollingo.nl

Wedstrijden

Wedstrijdzaken
Ton van de Pasch / Aart Schouls

wedstrijdzaken@vollingo.nl

Scheidsrechterscoördinator
Stefan Lipman / Frank vd Tang

scheidsrechter@vollingo.nl

Scheidsrechtersopleider
Stefan Lipman

scheidsrechter@vollingo.nl

Indeling zaaldienst
Joost Rabouw

zaaldienst@vollingo.nl

Teams

Dames TC (D1-D3)
Stefan Lipman a.i.

technischezaken@vollingo.nl

Dames TC (D3-D6)
Martine van Dijk

damestc@vollingo.nl

Heren TC
Sebastiaan Kirkels / Perry Maas

herentc@vollingo.nl

Recreanten TC
Bas van Schie

recreanten@vollingo.nl



Jeugd

Voorzitter Jeugdcommissie / Coördinator mini's
Linda Amelink

jeugd@vollingo.nl mini@vollingo.nl

Coördinator meisjes C-B-A
Richard van Dijk

jeugd@vollingo.nl

Coördinator jongens C-B-A
Rogier Mulder

jeugd@vollingo.nl

Algemeen
Esther van Leeuwen

jeugd@vollingo.nl

Volleybalambassadeur
Hans Ritmeester

komvolleyballen@vollingo.nl

Communicatie

Social Media
Marianne Streef, Maudy

DM naar Instagram: volleybalclub_vollingo

Partnercommissie
Sergiu Stefanica

partners@vollingo.nl

Vertrouwenscontactpersoon
Bonnie Rabouw

VCP@vollingo.nl

Coördinator Sportpunt Gouda
Esther van Leeuwen

spg.coordinator@vollingo.nl

Ledenadminstratie
Marianne van der Tang

ledenadministratie@vollingo.nl

Overig

Vrijwilligerscoördinator
Vacature

vrijwilligers@vollingo.nl

Materiaalcommissie
Arno en Lizette vd Vegt / Léon Benne

materiaal@vollingo.nl

Activiteitencommissie
Maudy / Lenna Vos / Fleur Teunissen / Matthias de Gier

activiteiten@vollingo.nl

Beachcommissie
Reinier Batterink / Maaike Boot / Bert Uijterlinde / Nathan Bal

beach@vollingo.nl

Kantinecommissie
Annelieke Snijder / Petra Bötjer

kantine@vollingo.nl