Programma

/Programma
Programma 2018-09-23T20:09:35+01:00
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
1 okt.9:00VollinGo N5 1 - ZVH N5 1
1 okt.9:30VollinGo N5 1 - DVC N5 2
1 okt.10:00ZVH N4 2 - VollinGo N4 1
1 okt.10:00VollinGo N4 2 - VSTS N4 1
1 okt.10:00ZVH N5 3 - VollinGo N5 1
1 okt.10:30Jupiter N4 1 - VollinGo N4 1
1 okt.10:30Volley2B N4 1 - VollinGo N4 2
1 okt.11:00VollinGo N4 1 - VSTS N4 2
1 okt.11:00ZVH N4 1 - VollinGo N4 2
1 okt.12:00Timios MC 1 - VollinGo MC 2
1 okt.12:30VollinGo MB 1 - VIVES MB 1
1 okt.14:00Thor DS 3 - VollinGo DS 5
1 okt.14:30VollinGo DS 6 - Timios DS 3
1 okt.14:30VollinGo HS 3 - VV Utrecht HS 6
1 okt.15:00Velo JA 2 - VollinGo JA 2
1 okt.15:00VTC Woerden MB 2 - VollinGo MB 3
1 okt.15:00Velo MC 1 - VollinGo MC 1
1 okt.16:00Thor DS 2 - VollinGo DS 4
1 okt.16:00SVB JC 1 - VollinGo JC 1
1 okt.16:30VollinGo DS 7 - SKC DS 11
1 okt.16:30VollinGo DS 3 - VCS DS 1
1 okt.16:30Serve'72 HS 1 - VollinGo HS 6
1 okt.16:30VollinGo HS 1 - VV Utrecht HS 5
1 okt.19:00VollinGo DS 1 - Armixtos DS 1
4 okt.20:30VollinGo HR 1 - ZVH HR 2
4 okt.21:00Thor HS 3 - VollinGo HS 5
7 okt.19:30Servylo DS 3 - VollinGo DS 7
7 okt.19:30Aspasia JA 1 - VollinGo JA 2
7 okt.21:00DVC DS 4 - VollinGo DS 6
7 okt.21:30Timios DS 2 - VollinGo DS 5
7 okt.21:30Timios HS 3 - VollinGo HS 6
8 okt.8:30ZVH N4 3 - VollinGo N4 2
8 okt.9:00VollinGo N4 2 - Jupiter N4 4
8 okt.9:30VollinGo N4 2 - Jupiter N4 2
8 okt.10:00VV Utrecht MB 1 - VollinGo MB 1
8 okt.10:15VollinGo N4 1 - Volley2B N4 2
8 okt.10:30Volley2B N6 2 - VollinGo N6 2
8 okt.10:30Jupiter N6 1 - VollinGo N6 1
8 okt.10:45Jupiter N4 3 - VollinGo N4 1
8 okt.11:00VollinGo N6 1 - Volley2B N6 2
8 okt.11:00Thor N6 1 - VollinGo N6 2
8 okt.11:15VollinGo N4 1 - Jupiter N4 1
8 okt.11:30VollinGo N6 2 - Jupiter N6 1
8 okt.11:30Thor N6 1 - VollinGo N6 1
8 okt.12:30VollinGo JA 1 - ZVH JA 1
8 okt.12:30Bourgondië JC 1 - VollinGo JC 1
8 okt.12:30VollinGo MB 3 - De Valk MB 1
8 okt.13:00VCH DS 1 - VollinGo DS 3
8 okt.14:15Inter Rijswijk MC 1 - VollinGo MC 1
8 okt.14:30VollinGo HS 2 - Thor HS 2
8 okt.14:30VollinGo HS 4 - Irene HS 2
8 okt.14:30Forkliftoccasion.com VIVES HS 2 - VollinGo HS 1
8 okt.14:30VollinGo MB 2 - OKV MB 2
8 okt.14:30VollinGo MC 2 - VSTS MC 1
8 okt.16:30VollinGo DS 2 - Zaanstad DS 3
8 okt.16:30VollinGo HS 5 - Servylo HS 1
8 okt.19:00VollinGo DS 1 - SOMAS/Activia DS 1
14 okt.19:30Aspasia JB 1 - VollinGo JB 1
15 okt.10:00ZVH N5 3 - VollinGo N5 1
15 okt.10:30Volley2B N5 2 - VollinGo N5 1
15 okt.11:00VollinGo N5 1 - ZVH N5 3
15 okt.11:30Irene HS 4 - VollinGo HS 4
15 okt.12:15ZVH MC 1 - VollinGo MC 1
15 okt.12:30VollinGo DS 7 - Sovicos DS 8
15 okt.12:30VollinGo DS 3 - VVV Delta DS 1
15 okt.12:30VollinGo HS 2 - Timios HS 1
15 okt.12:30VollinGo MC 2 - Aspasia MC 1
15 okt.13:30Dosko MB 1 - VollinGo MB 1
15 okt.14:00VOLEVO JA 1 - VollinGo JA 1
15 okt.14:00Timios JA 1 - VollinGo JA 2
15 okt.14:00DOS MB 1 - VollinGo MB 2
15 okt.14:30VollinGo DS 4 - Zovoc DS 4
15 okt.14:30VollinGo HS 3 - VCH HS 2
15 okt.14:30VollinGo HS 5 - VVV Delta HS 5