Programma

/Programma
Programma 2018-09-23T20:09:35+00:00
DatumTijdThuisploeg Uitploeg
11 sep.19:00Kalinko MB 2 - VollinGo MB 1
12 sep.11:00VTC Woerden MC 4 - VollinGo MC 2
12 sep.12:30Timios MC 1 - VollinGo MC 3
12 sep.14:30Timios JC 1 - VollinGo JC 1
16 sep.20:30MVC DS 2 - VollinGo DS 6
18 sep.19:30Timios MA 1 - VollinGo MA 3
18 sep.21:15Servylo HS 2 - VollinGo HS 6
19 sep.10:30VollinGo JB 2 - DVC JB 1
19 sep.10:30VollinGo MC 3 - Netwerk MC 1
19 sep.11:30Thor MB 1 - VollinGo MB 2
19 sep.12:15ZVH MC 2 - VollinGo MC 1
19 sep.12:30GGV DS 1 - VollinGo DS 4
19 sep.12:30VollinGo DS 3 - DOS DS 2
19 sep.12:30VollinGo DS 7 - DOS DS 3
19 sep.12:30VollinGo JA 1 - VOLEVO JA 1
19 sep.12:30VollinGo MA 2 - VOLEVO MA 4
19 sep.12:30Kalinko MB 1 - VollinGo MB 1
19 sep.13:00NOVO HS 2 - VollinGo HS 2
19 sep.14:30VollinGo DS 8 - Cratos DS 2
19 sep.14:30VollinGo DS 2 - VCS DS 1
19 sep.14:30VollinGo HS 4 - Kalinko HS 2
19 sep.14:30VIVES HS 4 - VollinGo HS 5
19 sep.14:30VollinGo JB 1 - VTC Woerden JB 1
19 sep.16:30VollinGo HS 3 - Tovo HS 2
19 sep.16:30VollinGo HS 1 - SKC HS 1
19 sep.16:30VollinGo MA 1 - Dosko MA 1
22 sep.20:00De Valk DS 2 - VollinGo DS 8
25 sep.20:30Taurus HS 4 - VollinGo HS 3
25 sep.21:00Castellum HS 2 - VollinGo HS 6
25 sep.21:30DEO HS 1 - VollinGo HS 4
25 sep.21:30Inter Rijswijk HS 4 - VollinGo HS 1
26 sep.10:00Servia JA 1 - VollinGo JA 1
26 sep.11:30Dosko JB 1 - VollinGo JB 2
26 sep.11:30De Valk MC 1 - VollinGo MC 2
26 sep.12:30VollinGo DS 7 - Servylo DS 2
26 sep.12:30VollinGo JC 1 - Bevoc JC 1
26 sep.12:30VollinGo MB 1 - VTC Woerden MB 1
26 sep.12:30VollinGo MC 3 - Inter Rijswijk MC 4
26 sep.13:00Univé-LVV JB 1 - VollinGo JB 1
26 sep.14:00RVV DS 1 - VollinGo DS 2
26 sep.14:00Limes MA 2 - VollinGo MA 1
26 sep.14:30VollinGo DS 5 - Jupiter DS 2
26 sep.14:30VollinGo DS 6 - Boni DS 4
26 sep.14:30VollinGo MB 2 - VSTS MB 2
26 sep.14:30VollinGo MC 1 - VTC Woerden MC 1
26 sep.16:30VollinGo DS 4 - Zovoc DS 2
26 sep.16:30Timios DS 1 - VollinGo DS 3
26 sep.16:30VollinGo HS 2 - Aspasia HS 2
26 sep.16:30VollinGo MA 3 - Scarabee MA 1
26 sep.18:00VOLEVO MA 4 - VollinGo MA 2
26 sep.19:00VollinGo DS 1 - Ledub DS 1
2 okt.19:30Tovo DS 4 - VollinGo DS 5
2 okt.21:15VTC Woerden HS 2 - VollinGo HS 3
2 okt.21:30Kratos '08 HS 2 - VollinGo HS 2
2 okt.21:30Boni HS 2 - VollinGo HS 5
3 okt.11:00NOVO DS 1 - VollinGo DS 4
3 okt.11:00Jupiter MA 1 - VollinGo MA 3
3 okt.11:00Jupiter MC 1 - VollinGo MC 2
3 okt.12:15Dosko MC 1 - VollinGo MC 1
3 okt.12:30VollinGo JA 1 - ZVH JA 1
3 okt.12:30VollinGo MA 2 - Zovoc MA 2
3 okt.12:30VollinGo MA 1 - Thor MA 1
3 okt.12:30VollinGo MB 2 - VCH MB 1
3 okt.13:00Jupiter DS 3 - VollinGo DS 6
3 okt.13:00Jupiter JB 1 - VollinGo JB 1
3 okt.14:30VollinGo DS 8 - VCH DS 2
3 okt.14:30VollinGo DS 2 - Waterlanders DS 1
3 okt.14:30VollinGo MB 1 - Inter Rijswijk MB 1
3 okt.16:00Zovoc MC 2 - VollinGo MC 3
3 okt.16:30VollinGo DS 3 - VCH DS 1
3 okt.16:30VollinGo HS 4 - Timios HS 1
3 okt.16:30VollinGo HS 1 - SKC HS 2
3 okt.16:30Rivo Rijssen DS 1 - VollinGo DS 1
8 okt.20:45VVV Delta DS 2 - VollinGo DS 3
9 okt.19:00Castellum MB 2 - VollinGo MB 2